Zespół

Serce i Rozum

Grażyna Zych

W jednej osobie połączenie najgłębszej wiedzy kosmetologicznej i produktowej ze znakomitą umiejętnością (w końcu filolog) redagowania treści. Spoczywa na niej między innymi niebagatelny ciężar prowadzenia marketingu firmy.

Bogumił Zych

Racjonalista i erudyta. Sternik okrętu o nazwie sprzedaż. Na pozór zimny i racjonalny, przy bliższym poznaniu nieco bardziej spolegliwy i ciut rozgadany.

Ministerstwo Współpracy z Klientami

ZespółWitold Świtaj

Posiadacz aksamitnego głosu codziennie wykorzystywanego do zapewniania najlepszej obsługi Klientów. Z drugiej strony, osoba w każdej minucie wzywana przez Zespół Kosmoprof z racji wiedzy i doświadczenia. Gdy pojawia się problem, pierwsza myśl brzmi - "Zadzwonić do Witka".

Departament Finansów

Elżbieta Janus

Niezwykle ciepła osoba zajęta zimną kalkulacją. Odpowiedzialna za stabilność firmy w wymiarze finansowym, nieoceniona pomoc dla Zespołu Kosmoprof w zakresie dostarczania informacji handlowych.

Wydział Logistyki i Spedycji

Hieronim Głębowski

Tubalny głos, 190 cm wysokości i ciut mniej w kilogramach. Strażnik pełnych magazynów i lokalizator produktów, które zapodziały się nie wiadomo gdzie. Zmarszczki na twarzy wyżłobione codzienną troską o ekspresową realizację zamówień.

Zobacz także: